انسان رسانه شو

در رسانش 5 و برای اولین بار، نخستین دوره مجازی انسان رسانه شو، تحت قالب مدرسه رسانش، آغاز به کار خواهد کرد. این دوره که کاملا با نیاز های یک نوجوان علاقه مند به انسان رسانه، طراحی شده، تلاش می کند تیم های تولید محتوای دانش آموزی سراسر کشور را حمایت و پشتیبانی محتوایی نماید. سرفصل های این دوره به دور از کلیشه ها و عناوین تکراری، به موضوعاتی خاص، مورد نیاز و کمتر پرداخته شده، می پردازد.

حضور یک استاد مجرب و با دانش در تمام طول دوره و همچنین استفاده از اساتید برجسته دیگری در قالب مهمان، مانند حسین دارابی، حمید کثیری و … برگ برنده دیگری برای این دوره خواهد بود.

دانش آموزان جهت ثبت نام تا 10 فروردین ماه سال 1402 فرصت دارند. اگر دانش آموزی بسته فعالی در پنل رسانش داشته باشد، متناسب با آن بسته تخفیفی برای ثبت نام خواهد گرفت؛ اما هزینه کل دو ترم این دوره، 300 هزار تومان می باشد.

ترم اول از هفته سوم فروردین به مدت 6 هفته و ترم دوم از هفته اول تیر ماه به مدت 6 هفته برگزار خواهد شد. همزمان با برگزاری کلاس های آنلاین 60 دقیقه ای در روز های 5 شنبه، گروه رفع اشکال و حل تمرین نیز برای دانش آموزان ثبت نام کننده ایجاد خواهد شد و ارتباط استاد با دانش آموزان مستمر ادامه خواهد داشت.

دانش آموزان می توانند با مراجعه به لینک زیر ثبت نام اولیه خود را انجام دهند و منتظر تماس دبیرخانه جهت نهایی کردن ثبت نام باشند.

https://survey.porsline.ir/s/UbEF5no

ضمنا شماره 09303683761 در پیامرسان های ایتا، بله و شاد جواب گوی سوالای شما خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.